Hürriyet

5 Mart 2013 Salı

İndirim İsteyen? :)


Merhabalar
Malumunuz millet olarak indirimleri pek severiz :) Helede aradığımız istediğimiz bir şey indirimde ise  ayıla bayıla alırız :) 
Size yeni tanıştığım aslında çok da yeni olmayan bir siteden bahsetmek istiyorum. 
indirimlr.com Site tahmin ettiğiniz gibi bir alışveriş sitesi fakat diğerlerinden çok farklı çok cezbedici bir site. 

En büyük özelliği biz alışveriş canavarları için bütün indirimleri bir araya toplamış olması. Tüm bu özelliği yetmezmiş gibi birde site üzerinden alış veriş yaptığımızda bize ek indirim yapması!

Yani örneğin De Facto dan almak istediğiniz bir bluzun internet mağazasında indirimli olduğunu gördünüz almak istiyorsunuz. Yerinizde olsam  indirimlr.com üzerinden alırdım zira 60 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL indirim kuponu hiçte fena fikir değil :)  Sitenin indirim kuponlarından faydalanmak isterseniz buradan ulaşabilirsiniz..  

Sadece giyim değil ayakkabı,çanta, ev,kozmetik,alışveriş siteleri gibi bir çok mağazaya açılan kapı bence bu site.. Bir göz atmanızda fayda var derim.. 

Üstelik muhafazakar kesimler içinde bir çok mağaza barındırmakta... 

Alışılmışın çok dışında sadece sizin karlı olmanız için elinden geleni yapan bir kuruluş.. 

Artık "acaba nerde indirim var" diyerek internetin başında saatler harcamak yerine indirimlr.com dan nerde ne indirim var hepsini göreceğiz. İndirim yoksa bile biz indirimli alabileceğiz. :) Sevgiler 

Hiç yorum yok:

About